Vstupenky na městský ples jsou ještě v předprodeji­

Přijďte na Dashu, Cermana, Tobrmana nebo dixieland

RAKOVNÍK. Tak co, byli jste letos na plese? Že je to hloupá otázka, když víme, že většina plesů se kvůli pandemickým opatřením nekonala? Máte pravdu. Teď to ale můžete napravit a rovnou ve velkém stylu. Vstupenky na XXVII. reperezentační ples města Rakovníka, který se koná 26. března, jsou totiž stále k mání.

„Většinou to bylo tak, že po vstupenkách na reprezentační ples města se jenom zaprášilo. Naposledy si je lidé koupili před dvěma lety a od těch dob jim leží v šuplíku. Někteří je ale vrátili, a tak máme ještě pořád dost volných vstupenek na pěkná místa,“ upozornil ředitel rakovnického KC Jiří Karel.

I letos hlavní pódium opanuje Moon Dance Orchestra Martina Kumžáka. Tváře a i výkony sólistů, jako jsou Dasha, Naďa Wepperová, Dušan Kollár a Michal Cerman, jsou dobře známé z televizních přenosů Star Dance. Návštěvníci si tak na parketě KC budou moci na vlastní kůži vyzkoušet, jak slastné okamžiky účastníci populární soutěže při svých vystoupením zažívají.

Vedle hlavního pódia budou otevřeny ještě další dvě scény. Kdo je spíš na dobové foxtroty, může se oddat dixielandovým tónům Brass Bandu Rakovník nebo si skočit při cimbálovce Saši Vrábela ve foyeru Tylova divadla. A pokud budete znaveni tancem, můžete posedět u piána s písněmi Václava Tobrmana a Honzy Roušara na jevišti Tylova divadla. Zde se zpravidla podává vynikající moravská slivovice.

„Od jedné hodiny po půlnoci pak převezme štafetu po Moon Dance Orchestra DJ Honza Ladra. Návštěvníci si budou moci odnést i skupinový snímek s žertovnými doplňky z fotodroidu. Zárukou dobré zábavy jsou i naši tradiční moderátoři Marcela Tomčíková a Ondra Lechnýř,“ doplňuje Jiří Karel. Vstupenky na ples stojí 450 a 550 korun.

Sláva Vaic

« Zpět