Na zimáku nová hospoda

RAKOVNÍK. Jako nová bude po celkové rekonstrukci Restaurace Na zimním stadionu v Rakovníku. V současné době tu finišují dokončovací práce a vše směřuje k tomu, aby mohla být provozovna tento pátek, nejpozději v pondělí 20. června otevřena.

„Rekonstrukci restaurace hradíme ze svého a pomáhají nám naši partneři. Las­selsberger nám dodal dlažbu, Tradiční pivovar Rakovník část vybavení. Restaurace dostane nový barový pult, po nových instalacích se pokládá podlaha, mění se vybavení kuchyně i nábytek,“ popisuje předseda HC Rakovník Jaroslav Gebhart. Provozovatelem se stane Petr Vlček, který se jako jediný přihlásil do výběrového řízení.

„Třicet let vařím. Dělal jsem Pod Václavem, Na Šustně nebo ve zdravé výživě v Nádražní ulici, takže mám dost zkušeností, jak to v restauracích chodí. Proto jsem se rozhodl zkusit něco svého. Na zimním stadionu byly slušné podmínky, tak jsem se přihlásil. Zatím chci začít odpoledním provozem a večeřemi pro ubytované hosty. Otevřu i letní zahrádku a postupně uvidíme, zda by byl zájem také o obědy,“ uvažuje Petr Vlček.

Pavel Sklenička

« Zpět