Foto

 

Maskot Coombalu má jméno

Červencový hudební festival Coombal má jméno svého maskota. Pomáhali ho najít i čtenáři Raportu, kteří s návrhy na pojmenování superhrdiny přispěli na facebookové stránce festivalu. Jaký je tedy příběh kníratého muže v pláštěnce superhrdiny?

„Jde o kníromantického hrdinu a laškovného lechtače dívek a žen coombálského původu. Civilním jménem Kníroslav Mrožek je výtečný tanečník Labutího jezera, kterému ovšem přeskočilo. Od té doby se vyskytuje v obojživelném prostředí, převléká se do oděvu superhrdiny a sám sebe nazývá Kapitán Bíbr. Protože ho život dovedl na scestí, musí se rozhodnout, zda být dobrý, či zlý,“ vysvětluje organizátor festivalu Michal Ortcykr. Majitelem volné vstupenky se tak stává Martin Kočka. Právě ten hlavní část příběhu a civilní jméno maskota v anketě navrhl.

Vstupenka pro čtenáře

Festival Coombal společně s Raportem vyhlašují další soutěž o volnou vstupenku. Kdo ji chce získat, musí v tomto vydání týdeníku Raport (mimo tento článek) nalézt slovo KUMBÁL. Komu se to podaří, musí na e-mail: soutezcoombal@seznam.cz napsat číslo strany Raportu a větu, v níž slovo našel. Vítěz se o výhře dozví v Raportu 8. května a bude mu zaslán i informační e-mail. Vstupenku v hodnotě 270 korun získá autor e-mailu, který přijde jako 30. v pořadí.

Kdo tentokrát nevyhraje, a přesto si letní festival na Tyršově koupališti nechce nechat ujít, má poslední týden na to, aby si vstupenku koupil za zvýhodněnou cenu 270 Kč. Od května se její cena zvýší. Seznam prodejních míst je k dispozici na www.coombal.cz

-red-

« Zpět