Ocenění sportovců

RAKOVNÍK (ps). Sportovní komise doporučila radě města ocenit v závěru roku čtyři sportovní oddíly za výsledky dosažené v roce 2010.

V pondělí 20. prosince se ocenění setkali v obřadní síni radnice se starostou města Zdeňkem Nejdlem a převzali finanční odměnu ve výši 10 tisíc korun. Ocenění získali mladší žáci HBC Rakovník pod vedením Pavla Pospíšila. Vítězové mistrovství ČR v hokejbale, skupiny střed, postoupili do semifinále, kde zvítězili ve skupině a ve finále vybojovali celkové 7. místo. Dalším oceněným týmem jsou pozemní hokejistky HC 1972 Rakovník, mladší dorostenky. Pod vedením trenérky Ivy Hudečkové vybojovaly 1. místo v rámci mistrovství ČR. Další ocenění převzali boxeři Patrik Bartoš a Jan Bartoš z rakovnického oddílu boxu. Svěřenci trenéra Radka Červeného jsou držiteli bronzových medailí z mistrovství ČR. Finanční odměna čekala i na fotbalisty SK Rakovník, oddíl starších žáků. Pod vedením trenéra Jana Janoty v podzimní části divize, což je druhá nejvyšší soutěž starších žáků, vybojovali 4. místo.