Zítra končí hlasování Forte!

RAKOVNÍK. Padesátidenní limit pro hlasování do šestého ročníku ankety Forte skoro vypršel. Poslat SMS už můžete jen dnes a zítra, pak se elektronická brána uzavře.

Pátek ráno: 1419 hlasů! Takže oproti stavu z minulého týdne další skvělé zlepšení; o plných 237 hlasů! Tak lichotivou vizitku jste doposud vystavili šestému ročníku Forte čtenářské ankety o nejoblíbenějšího zpěváka, zpěvačku a kapelu regionu za právě uplynulý rok. Podíváme-li se pod pokličku hlasování, shledáme, že zpěvačky zatím dostaly 271 hlasů, zpěvákům přišlo 533 SMS zpráv a hudební skupiny se dočkaly 615 hlasů.

Pokud jste do ankety ještě ze svého mobilního telefonu nehlasovali, ještě máte čas skóre navýšit. Na nic však nečekejte. Padesátidenní limit pro hlasování zítra, tedy s půlnocí středy 9. března 2005 končí. Jako pomůcka vám poslouží aktuální podoba seznamu interpretů na straně 9.

O výsledcích letošního ročníku se dočtete v jednom z příštích čísel našeho týdeníku. Nejprve odtajníme pořadí ve všech kategoriích k 10. místu. Poslední tajemství, tedy kdo byl letos nejpopulárnější, se dozvíte na slavnostním Galavečeru Forte 2004, které je naplánováno na pátek 15. dubna.

Na závěr nám prosím dovolte, abychom vám ještě jednou upřímně poděkovali za zájem, který jste naší anketě věnovali.

Marek Bradáč

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.