Zfetovaný řidič

RAKOVNÍK (peg). Pěti ulicemi Rakovníka pronásledovali policisté mladého řidiče, který i přes výstražnou signalizaci odmítal zastavit.

Muž z Karlovarska ve středu po poledni natankoval u benzínky v Plzeňské ulici za 200 korun a odjel bez zaplacení. Zaměstnanci upozornili policejní hlídku, která vozidlo zastihla ještě v blízkosti pumpy. „Na výzvy k zastavení ale nereagovalo, proto ho hlídka pronásledovala ulicemi Plzeňská, O. Benýškové, Malinovského, Ottova až do Kuštovy. Po celou dobu jel řidič agresivně, naštěstí nedošlo k žádné nehodě,“ přibližuje René Černý, mluvčí policie. Když se po policejní honičce podařilo řidiče zastavit, odmítl vystoupit. Pomohla až hrozba střelnou zbraní. „Jeho chování částečně vysvětlila zkouška na přítomnost drogy. Ta odhalila, že má v sobě amfetamin,“ přibližuje mluvčí. Mladík je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, v případě benzínu se jedná jen o přestupek.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.