Zavražděného spálili

SÝKOŘICE (peg). Rakovnicko se po klidných letech opět stalo místem, které má spojitost s násilným trestným činem. V neděli po půl druhé odpoledne nalezl houbař na katastru Sýkořice nedaleko zámku Dřevíč mrtvolu. Vzhledem k tomu, že bylo tělo ohořelé a částečně zakryté, dalo se předpokládat, že byl muž zavražděn.

Nálezce v neděli zavolal na linku 112, ihned poté vyrazily na místo policejní hlídky, které místo uzavřely a provedly jeho ohledání. „Mrtvola ležela u polní cesty, byla částečně zakryta větvemi a ohořelá. Lékař předběžně určil, že k jejímu zapálení došlo ze soboty na neděli, někdy po 21. hodině,“ přibližuje Soňa Budská. Soudní pitva prokázala, že byl muž zavražděn na jiném místě, tělo bylo na katastr Sýkořice převezeno a na místě zapáleno.

„Při pátrání po totožnosti mrtvého pomohla soudní pitva. Zjistili jsme, že se jedná o sedmatřicetiletého Ukrajince, který byl na jaře letošního roku Okresním soudem Frýdek Místek vyhoštěn na pět let z naší republiky. Republiku však neopustil,“ říká Soňa Budská, mluvčí středočeské policie. Případ si převzali krajští kriminalisté. Ti nyní pátrají, kde se v posledních měsících pohyboval a s kým. Dnes by se pátrání mělo objevit na internetových stránkách policie.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.