Výběrová řízení na primáře

RAKOVNÍK (ps). Na straně 2 dnes přinášíme inzerát ředitele rakovnické nemocnice, který vypisuje výběrová řízení na obsazení funkcí všech deseti primářů.

"Výběrová řízení jsou vyhlášena jako další krok transformace nemocnice. Tímto řešením předpokládám zlepšení morální a firemní kultury NsP Rakovník, včetně vylepšení ekonomických a zdravotních výsledků," napsal nám na vysvětlenou Ing. Michal Stehlík. Když jsme se dožadovali konkrétnější odpovědi, prozradil, že dostal opakovaně impuls ze strany veřejnosti, že ne všechna místa primářů byla v minulosti obsazována na základě výběrového řízení. "I když jsem si ověřil, že se jedná o nepravdivou informaci, rozhodl jsem se zamezit do budoucna podobným obviněním a po dohodě s primáři jsem vypsal výběrové řízení na všechny posty primářů," sdělil nám ředitel příčinu svého rozhodnutí. Dále dodal, že ke svému rozhodnutí nedostal žádný impuls ze strany zřizovatele (krajský úřad) a že nikdo z primářů nebyl odvolán z funkce, proto není naprosto žádný důvod ke znepokojení, a to jak mezi nemocničním personálem, tak ani ze strany veřejnosti.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.