Všichni primáři se hlásí

RAKOVNÍK. v minulém čísle jsme zveřejnili názory lékařů, kteří mají vážné výhrady ke stávajícímu vedení rakovnické nemocnice. Přestože se minulý pátek uskutečnila schůzka mezi vedením NsP a redakcí Raportu, ředitel Ing. Michal Stehlík a jeho náměstek MUDr. Tomáš Semerádt se shodli na tom, že až do ukončení konkursů na místa všech deseti primářů (do poloviny dubna) se nebudou k vzniklé situaci vyjadřovat.

"Článek nás zcela určitě poškodil. Nejsme si ale vědomi žádných napjatých vztahů uvnitř nemocnice, myslím, že s primáři jednáme o všem velmi otevřeně. To, že situace v nemocnici opravdu není taková, jako kdosi tvrdí, potvrzuje i počet přihlášených lékařů do vypsaných konkursů. Přihlásili se totiž všichni současní primáři a samozřejmě i další uchazeči. Do té doby, než konkursy uzavřeme, se nebudeme k žádným dalším výpadům vyjadřovat. Mohu říci jen tolik, že jsme požádali zřizovatele o vypracování auditu, který by měl nejlépe odpovědět anonymním pisatelům, jenž vedení nemocnice obviňují z nekalostí," uzavřel své stanovisko ředitel NsP.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.