Vrtulník hledal sebevraha

ROZTOKY (bed). V páteční podvečer bylo možné nad Roztokami vidět nízko létající policejní vrtulník, který pročesával povodí řeky Berounky. Krátce na to oznámil starosta obce Vladimír Melč veřejným rozhlasem, že policisté pátrají po čtyřiapadesátiletém místním občanovi Ladislavu Kocourkovi a vyzval občany, aby na jeho případný pohyb ihned upozornili linku 158.

Kromě vrtulníku se do pátrací akce zapojili i psovodi a hasiči. „Hledaný muž odešel v pátek kolem poledne z domova a manželce řekl, že chce skoncovat se životem. Pátrání v lesích ztěžuje i to, že muž se oblékl do maskáčů,“ uvedl pro ČTK mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. Muž odešel směrem ke kempu Višňová a sebou měl značné množství léků a láhev alkoholu.

Páteční masivní pátrací akce se soustředila na místo posledního výskytu pohřešovaného a skončila bezvýsledně. Další prohledávání členitého zalesněného terénu nemělo po setmění již smysl. Sobotní pátrání již neprobíhalo tak intenzivně, policisté se zaměřili na kamarády a známé pohřešovaného muže. Podle zpravodajského serveru tn.cz měl hledaný psychické problémy a již delší dobu se léčil u psychiatra.

Do uzávěrky dnešního vydání se zatím nepodařilo Ladislava Kocourka objevit, policisté se tedy obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání. Hledaný je oblečený do maskáčů, má světlou pokrývku hlavy a tenisky. Informace lze poskytnout na linku 158 nebo na čísla 313 558 110, či 974 880 720.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.