Větší dotace na atletiku?

RAKOVNÍK (ps). Rekonstrukce atletického hřiště na Zátiší má šanci získat od státu více peněz, než bylo původně přislíbeno. Poté, co již je čerpána státní dotace v objemu 2 076 000 Kč, se nyní jedná se o dalších 1,5 až 2 miliónech korun.

"Pravidelně zjišťujeme, jak se vyvíjí situace na ministerstvech v průběhu roku a zda někde nevznikne rezerva, která by se nechala využít pro navýšení našich dotačních titulů. Dostali jsme signál, že v případě ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy by taková situace nastat mohla. Proto jsme ihned vypracovali žádost a žádáme o navýšení státního podílu dotace. Chtěli bychom zkvalitnit přístupové komunikace, doskočiště a další věci, které byly z původního projektu vypuštěny," vysvětlil Milan Kotál. Současně s vyšší dotací zastupitelstvo schválilo i případné navýšení městského podílu. Město se tak částečně přiblíží původnímu rozsahu projektu, kdy se uvažovalo o celkovém rozpočtu v řádu 10 miliónů korun.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.