Vážnou nehodu zavinila nafta

CHOTĚŠOV (peg). Kvůli naftě, kterou neznámý automobil znečistil frekventovanou silnici z Mostu na Plzeň, skončil s těžkým zraněním v plzeňské nemocnici jednašedesátiletý řidič z Mostecka.

Muž jel ve středu ve Felicii combi směrem na Most. Na katastru Chotěšova bohužel v pravotočivé zatáčce najel do místa, kde byla rozlitá nafta. Na kluzkém povrchu dostal smyk, kvůli kterému nezvládl řízení a vyjel do protisměru. Zde se čelně srazil s Mazdou, ze jejímž volantem seděl třiatřicetiletý muž z Rakovnicka. Po tvrdém nárazu skončila Mazda v pravém silničním příkopu a její řidič vyvázl s lehkým zraněním. Felicie zůstala stál na silnici, její řidič však utrpěl těžké zranění, kvůli němuž musel být na místo přivolán vrtulník, který zraněného transportoval do nemocnice v Plzni. U obou řidičů vyloučila přítomnost alkoholu v těle dechová zkouška. Škoda na Felicii dosáhla částky 80 tisíc korun, na Mazdě 200 tisíc korun.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.