Valeo slavilo s ohňostrojem

RAKOVNÍK. Patří již k dobré tradici, že firma VALEO AUTOKLIMATIZACE, s. r. o. pořádá pro své zaměstnance výroční oslavu. V sobotní večer se jich více jak šestistovka sešla v kulturním centru a v Tylově divadle při bohatém kulturním programu spojeném s vyhodnocováním nejlepších pracovníků.

Již jen výběr kapel, které si příchozí mohli během večera poslechnout, svědčí o tom, že vedení Valea si svých pracovníků váží a rozhodně na nich nešetří. "Celkem na čtyřech pódiích se postupně objevili Bluesberry s Petarem Introvičem, Beatles revival, dívčí popová formace Apples a tradičně nadupaní Fastbirds. Liverpoolští revivalisté s sebou dokonce přivezli i originální "broukovský" aparát, takže iluze byla více než dokonalá," řekl nám k programu Michal Elznic z agentury Regia. Z domácích kapel se předvedlo Hradní Duo, Brass Band a tancechtivým publikem vděčně přijatý Film Blues Band, kde se za mikrofonem překvapivě objevil Vladimír Sam Tuček.

K výroční oslavě patří i vyhodnocení nejlepších nápadů. Vedení firmy tak motivuje své zaměstnance, aby při práci přemýšleli, čímž podniku ušetří značné prostředky. Mezi oceněnými pracovníky se na čtvrtém místě ocitl Josef Zamazal, jehož "zlepšovák" pomáhá rychle odčerpat vodu při havárii v kanálu u vibrační stolice. "Děkuji všem spolupracovníků za to, že mi dali své hlasy. Je to pro mě zavazující a budu se ještě více snažit, abych se příští rok umístil na ještě lepším místě," pronesl s humorem sobě vlastním oceněný Zamazal a sklidil potlesk kolegů. Vítězným zlepšovatelem byl vyhodnocen Radek Kučera za oka na přípravek Corsa pro zvedání jeřábem. Během večera, kde nechyběl ani slavnostní ohňostroj, byla vyhodnocena i Miss Valeo, kterou se stala Michaela Šrámková. Nejkrásnějším mužem podniku se pro tento rok stal Ivo Vrba.

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.