Valentýn horší než Silvestr

RAKOVNICKO. Mnohem divočejší než o Silvestra, kdy policisté z Rakovnicka nevyjížděli k žádnému případu, byly letošní oslavy sv. Valentýna. V noci ze 14. na 15. února řešila policie několik incidentů.

V neděli ve dvě hodiny v noci vypukla v Nádražní ulici v blízkosti lékárny U Lva rvačka. „Došlo tu k napadení mezi cizinci, přičemž jeden byl mladistvý a druhý ve věku 20 let, a občany okresu. V této skupině byli muži ve věku 27 a 22 let a dvě dívky. Jedna mladistvá, druhá dvacetiletá. Sedmadvacetiletý muž byl při potyčce zraněn a převezen do nemocnice k ošetření. Případ šetříme jako trestný čin výtržnictví,“ přibližuje policejní mluvčí René Černý.

Za dalším případem je zřejmě msta. V neděli ráno nahlásil sedmatřicetiletý Rakovničan, že mu stejně starý muž z Rakovníka způsobil škodu za 25 300 korun. Kolem páté ranní mu do dveří bytu prorazil otvor o velikosti 4x4 cm, urazil vypínač zvonku a poškrábal automobil BMW.

Nejdivočejší případ však řešili jeseničtí policisté. „Ve čtyři hodiny ráno napadl třiačtyřicetiletého muže v jeho bydlišti osmatřicetiletý muž z okresu. Útočník přišel k jeho domu a bouchal na dveře. Když je poškozený odemkl, uchopil ho a vytáhl ven. Muže mrštil přes betonovou zídku a poté se na něj vrhl. Rvačku na chvíli uklidnily další osoby. Krátce na to ale útočník opět do poškozeného strčil, ten znovu přepadl přes zídku a při pádu se udeřil do hlavy,“ popisuje mluvčí. Napadený si při nárazu poranil páteř a musel být ošetřen v rakovnické nemocnici. Útočník je podezřelý z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví.

Markéta Hartlová

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.