Usmrtil motocyklistu

BUKOV (bed). k dopravní nehodě s tragickými následky došlo v neděli 14. srpna na silnici 1. třídy č. 27 na katastru obce Bukov. Směrem od Plzně do Mostu přijížděl čtyřiadvacetiletý řidič osobního vozu Škoda 105 s ústeckou státní poznávací značkou. Při projíždění pravotočivé zatáčky nezvládl řízení, vjel do protisměru a narazil do protijedoucího motocyklu zn. Simson, který řídil pětapadesátiletý muž z Plzeňska.

"Příčinou nehody byla jednoznačně nepřiměřená rychlost. Následky srážky byly tragické. Po nárazu byl motocykl odhozen nalevo, osobní automobil skončil na boku. i když na místo nehody brzy přispěchal vrtulník Letecké záchranné služby Policie ČR, úsilí lékaře bylo už marné. Motocyklista těžkým zraněním při leteckém převozu do nemocnice podlehl," popisuje druhou smrtelnou nehodu na Rakovnicku během jediného týdne Ladislav Heller z Dopravního inspektorátu Policie ČR Rakovník.

Jak už to tak většinou bývá, viník nehody vyvázl pouze s lehkým zraněním. Na obou vozidlech vznikla škoda 20 tisíc korun. Požití alkoholických nápojů před jízdou policisté u obou řidičů vyloučili.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.