Tomáš Bican ředitelem ÚMK

fotoRAKOVNÍK. Žádné řetězy, prsteny ani tetování, jen nenápadná košile a džíny. I když nový ředitel Údržby městských komunikací Tomáš Bican nemá „image“ rebela, má potřebné sebevědomí a nevypadá, že by si nechal někým „foukat do polévky“. Alespoň tak jsme měli možnost poznat jej v sídle ÚMK na Hané.

Městský úředník Tomáš Bican byl po odchodu Milana Gašpárka pověřen řízením ÚMK a stal se jedním z 11 účastníků výběrového řízení na nového ředitele. Valná hromada jej 5. června v této funkci potvrdila.

„Do výběrového řízení jsem se přihlásil proto, že jsem si chtěl zkusit práci, o které něco vím,“ říká nový ředitel. Podle něj i starosty Zdeňka Nejdla má potřebnou kvalifikaci, protože patnáct let dělal ve stavebnictví a podstatnou dobu i v manažerské funkci. Na Rakovnicko přišel Tomáš Bican v roce 2001 a od roku 2005 dělal referenta technického oddělení na městském úřadu.

I když je nový ředitel ve funkci teprve krátkou dobu, již teď je mu jasné, že jeho hlavním úkolem je postupně využít veškerý personální i technický potenciál městské firmy.

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.