Tělocvičnu otevřela
i hokejová legenda

RAKOVNÍK (slv). Včera proběhlo na ISŠ technické v Rakovníku slavnostní otevření nové tělocvičny. Po dvou letech tak byl zrealizován nápad vybudovat z původní montážní haly moderní sportovní zařízení nejen pro školu, ale i další sportovní oddíly.

Otevření se zúčastnil kromě vedení města i náměstek ministryně školství Václav Pícl. Právě jeho ministerstvo dalo na rekonstrukci tělocvičny podstatnou část ze čtrnácti miliónů korun, za kterou byla původní hala odkoupena a následně i zrekonstruována. Na investici přispěl i krajský úřad částkou 1,4 miliónu korun.

"Školu budou využívat nejen naši studenti, ale i třeba pozemní hokejisté a členové SK Rakovník. My zase budeme v letních měsících využívat jejich umělou trávu," uvedl při zahájení ředitel školy Jaroslav Pavlíček.

V ústraní mezi hosty, kteří přišli novou tělocvičnu otevřít, se objevila i známá tvář někdejší legendy českého hokeje Františka Pospíšila. "Pan Pospíšil je obchodním poradcem naší firmy, která se zabývá realizací sportovních povrchů po celé Evropě," přiblížil působení bývalého reprezentanta Robert Ureš z firmy Becker InterSports AG. Sám jednašedesátiletý František Pospíšil nám prozradil, že na ledě již nestál dobré tři roky. "Nechci riskovat úraz, raději se věnuji své zahrádce," prozradil nám s úsměvem legendární hokejista.

Připomínáme, že tento čtvrtek se v Rakovníku slavnostně otevře další sportovní areál, a sice nově postavená tělocvična 3. ZŠ.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.