Tatran hledá sponzory

RAKOVNÍK (ps). Na sportovní komisi města Rakovníka se obrátili představitelé Tělovýchovné jednoty Tatran Rako Rakovník se žádostí o finanční výpomoc. "Majetkové změny ve firmě Rako, která se stala součástí společnosti Lasselsberger, se promítly i do financování fotbalového klubu. Tatran má letos k dispozici zhruba jen jednu čtvrtinu finančních prostředků, než v přecházejících letech. Proto se jeho funkcionáři obrátili na město se žádostí o pomoc. Nežádají o konkrétní částku, ale zřejmě budou rádi za každou podporu," popisuje situaci místostarosta Luděk Štíbr. Sportovní komise již předložila svůj návrh městské radě, která jej projedná tento týden.

Za společnost Lasselsberger se k otázce vyjádřil Ing. Pavel Kratochvíl, ředitel Výrobního celku I.: "Společnost Lasselsberger a.s. v letošním roce restrukturalizovala využití finančních prostředků, které jsou určeny pro charitu, podporu sportu, školství a kultury v jednotlivých regionech, kde působí její výrobní závody. v důsledku toho byl výrazně omezen objem prostředků určených na dary a posíleny byly naopak zdroje v oblasti celostátní reklamy. To má za následek i výrazné utlumení finanční podpory TJ TATRAN Rakovník na její činnost. s touto filosofií je nutno počítat i do budoucna a výbor TJ TATRAN bude muset pro příští sezóny nalézt nový model financování."

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.