Svazek nemocnici nechce

RAKOVNÍK (bed). Jak známo, Středočeský kraj vypsal výběrové řízení na prodej nebo pronájem Nemocnice s poliklinikou v Rakovníku. Privatizační projekty mají být podány na kraj už do poloviny měsíce září.

Otázkou se zabývala jak rada Svazku měst a obcí Rakovnicka, tak i rada města Rakovníka. "Kancelář svazku si stáhla z internetu soutěžní podmínky a jeho rada rozhodla, že zakoupí i zadávací dokumentaci. Po prostudování podmínek svazek usoudil, že do privatizačního procesu na získání nemocnice vstupovat nebude," informoval předseda rady Svazku města a obcí Rakovnicka Zdeněk Nejdl.

Rada města Rakovníka vzala vyhlášení soutěže na vědomí a otázkou, zda se město soutěže zúčastní či nikoliv, se bude zabývat zastupitelstvo na svém mimořádném zasedání 1. srpna. "Momentálně se snažíme získat maximum informací o ekonomice a chodu nemocnice, aby měli zastupitelé co nejkomplexnější podklady pro rozhodování," uvedl místostarosta Luděk Štíbr.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.