Nová krytina v hale

RAKOVNÍK. Na radu města se obrátilo vedení TJ HC Rakovník s žádostí o příspěvek na výměnu podlahové krytiny na chodbách a vestibulu zimního stadionu. „Jedná se o výměnu stávajících podlahových gumových desek, které již nevyhovují z bezpečnostního hlediska, nesplňují hygienické požadavky, špatně se udržují a jejich vzhled je žalostný,“ uvedl mluvčí rakovnické radnice Jan Polák.

TJ HC již požádalo o finanční pomoc Středočeský kraj a ČSTV z jejich dotačních titulů. Kraj jí poskytl dotaci z Fondu sportu a volného času SK ve výši 91 000 Kč a Okresní organizace ČSTV Rakovník příspěvek ve výši 25 000 Kč. Tím TJ HC Rakovník získala částku 116 000 korun.

„Opravy podlahové krytiny budou realizovány vzhledem k objemu finančních prostředků pouze v části chodeb a ve vestibulu, které jsou nejvíce zatěžované. Jedná se o trasu, která počíná vstupem do objektu a bude končit vstupem na hrací plochu,“ vysvětlil Jan Polák. Z poptávkového řízení, které tělovýchovní jednota provedla, se jako nejvýhodnější ukázala nabídka firmy Parkety – Dřevěné podlahy Miroslav Pelikán z Lužné, která je schopna zmíněné práce udělat za 335 877 Kč včetně DPH.

„Rada města se rozhodla žádosti TJ HC Rakovník vyhovět a uzavřít s luženskou firmou smlouvu o dílo na 219 877 Kč včetně DPH. Zbytek částky bude uhrazen z výše uvedených dotačních titulů kraje a ČSTV,“ dodal Jan Polák.

Tomáš Bednařík

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.