Starosta stále svobodný

NOVÉ STRAŠECÍ (slv). Letní vedra zplodila fámu, která se okamžitě rozletěla po Novém Strašecí: "Starosta se konečně oženil a jel na svatební cestu". Leč není to pravda.

"Byl jsem v srpnu na týdenní dovolené v Jižních Čechách se svojí přítelkyní Petrou, ale svatební cesta to nebyla. To bych dal Raportu určitě vědět," holedbal se starosta Jakub Kleindienst. Na náš dotaz, proč zrovna Jižní Čechy a ne moře, nám odpověděl. "Moře mám rád, ale jen občas. Neumím se na dovolené válet. Jihočeský kraj je ideální na cykloturistiku a poznávání, to je moje parketa," přiznal Kleindienst a doplnil. "Bydleli jsme přímo v Jindřichově Hradci a odtud jsme dělali výlety po okolí. Příjemně mě překvapilo, jak se tu na vesnicích opravují staré domy v původním stylu. Současně se provádí i nová výstavba, ale žádné podnikatelské baroko. Nové stavby krásně zapadají do místní krajiny."

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.