Starosta ke kauze Lippert

Protože jsem já osobně a vedení města napadáno, že poškozujeme podnikatele pana Lipperta a i jiné podnikatele, rozhodl jsem se napsat své osobní stanovisko k problému parkoviště na Váze.

Všechny kroky, které město a městský úřad v této kauze učinily, jsou podle mého názoru v souladu se zákonem, nediskrimační, spravedlivé a nikdy nebyl nikdo ovlivňován, jak má k dané věci přistupovat. Naopak jsem měl vždy problém s tím, abych náhodou nepodlehl panu Lippertovi a neřešil jeho požadavky pod tlakem, nestandardním způsobem. Jsem rád, že jsem v kauze parkoviště zastával vždy stejné stanovisko, podložené názory odborníků a názory kompetentních úředníků. Mohu si to dovolit, protože panu Lippertovi nejsem ničím zavázán a nikdy jsem mu nic neslíbil. Dnes se mohu svobodně rozhodnout, jak například hlasovat k požadavkům pana Lipperta, které předkládá do zastupitelstva města. Pan Lippert zaujal vůči městu konfrontační postoj. Není schopen respektovat obecná pravidla, není schopen přistoupit na žádný kompromis. Podle mě jsme se mu vždy snažili vyhovět a vždy jsem s panem Lippertem jednal velice slušně.

Ing Zdeněk Nejdl, starosta města Rakovníka

* Dopis čtenáře

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.