Společnost CROY rozšířila areál

RAKOVNÍK. Společnost CROY, Generální zastoupení Daimler AG pro UNIMOG v České republice, slavnostně otevřela novou část svého servisního areálu v Rakovníku v Plzeňské ulici.

Prostory firmy byly rozšířeny o novou servisní halu s přístavbou, ve které se nachází deset pracovních stání pro kompletace nových vozidel i jejich záruční i pozáruční servis. Součástí nové servisní haly je oddělené pracoviště diagnostiky a příjmu vozidel, přípravné stání pro pracovní operace spojené se svařováním, broušením či konzervačními nástřiky. Nová servisní hala má výměru 756 m2, parkoviště pro nákladní vozidla čítá 2 842 m2 a pro osobní vozidla 800 m2. Stavba byla zahájena v září 2007 a letos v září dokončena. Výstavbu realizovala rakovnická stavební firma Salk. Investováno bylo kolem 52 miliónů Kč. S rozšířením prostor vznikla ve firmě nová pracovní místa pro 20 lidí. „Část pracovníků už jsme přijali, další hledáme. Zájem máme zejména o tzv. mechtroniky, což je asi profese budoucnosti. Jde o manuálně zručné techniky, kteří se zároveň vyznajjí i v elektronice,“ vysvětluje ředitel firmy Ladislav Vybíral.

Slavnostní otevření nové části areálu se uskutečnilo během tří dnů od 21. do 23. října. Úterý společnost CROY vyhradila pro setkání se zástupci firem, které zastupuje v České republice, spolu s jejími významnými tuzemskými partnery. Mezi hosty bylo možné spatřit vrcholné představitele společnosti Daimler AG, Mercedes-Benz ČR, Faun, Schmidt, Mulag a dalších. Středa a čtvrtek byly určeny uživatelům techniky. Součástí třídenního programu byla i prezentace kompletního prodejního programu společnosti. Představilo se zhruba 35 převážně technologických vozidel. Některé z nich si mohli přítomní prohlédnout při praktických ukázkách.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.