Slavnosti s Lucií Bílou

KRUŠOVICE. Tradiční den otevřených dveří Královského pivovaru Krušovice letos podstatně mění svoji tvář. Svým programem připomíná spíše regulérní hudební festival se dvěma scénami a hvězdami nabitým programem. Ani na Lucii Bílou, která vystoupí ve finále celodenního maratonu, se přitom nebude vybírat vstupné.

Brány pivovaru se letos otevřenou 21. června s úderem poledne. Veřejnost bude vcházet hlavní branou pro nákladní dopravu. Na hlavním podiu umístěném v prostoru nakládek vypukne program od 14 hodin. Do půlnoci vystoupí celkem 8 kapel, mimo jiné též Horkýže Slíže, Clou, Abraxas nebo Burma Jones. Od 22. hodiny pak bude podium patřit Lucii Bílé a jejímu doprovodnému tělesu. Souběžně poběží i program na malé scéně v prostoru pod pivovarskou varnou. Kromě dýdžejů zde vystoupí skupiny The Apples a The Boom Beatles Revival.

Po celý den budou probíhat v areálu pivovaru exkurze a nejrůznější soutěže o ceny. K mání budou nejen veškeré produkty vyráběné v Krušovicích včetně nefiltrovaného piva Mušketýr, ale také pivo značky Heineken nebo Red Drak. Slavnosti zakončí velkolepý ohňostroj.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.