Silnice hrůzy se konečně opravuje

ROZTOKY Řidiči, kteří jezdí na Beroun a Prahu přes Roztoky a Nižbor, minulý týden s potěšením zaznamenali, že konečně byla zahájena oprava tzv. "silnice hrůzy". "Odbor dopravy Městského úřadu Rakovník povolil od 30. října do 15. listopadu uzavírku úseku od kapličky u leontýnského zámku k tak zvanému Červenému kříži na odbočce do Nového Jáchymova a firma Froněk z Rakovníka, která vyhrála výběrové řízení na opravu vozovky, se mohla ihned pustit do práce," uvedl starosta obce Roztoky Ing. Vladimír Melč.

Občané žijící v této lokalitě se sice podivují, proč nechala SÚS opravu silnice až na pozdní podzimní termín, kdy ji může komplikovat nepřízeň počasí, ale na druhou stranu kvitují s povděkem, že po složitých jednáních a osobním ataku hejtmana Středočeského kraje Ing. Petra Bendla, konečně k rekonstrukci došlo. V současné době je odfrézován starý povrch vozovky, na začátku týdne by mělo dojít k penetraci vozovky a následně k položení obalované směsi. "Jsem rád, že se SÚS rozhodla položit nový koberec a ne pouze zaflikovat stávající díry, jak se děje na některých jiných úsecích. Zanedlouho by tedy měli jezdit řidiči na Beroun opět po kvalitní vozovce," dodal Vladimír Melč.

Tomáš Bednařík

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.