Nová nákupní zóna otevře zřejmě už 27. listopadu

S Tescem i Deichmann

RAKOVNÍK. Výstavba marketu Tesco se pomalu ale jistě blíží do svého finále. Na okrese už jsou k vidění billboardy avizující otevření na prosinec, byť zatím bez přesného data. Podle informací, které má k dispozici týdeník Raport, by se mělo otevírat už 27. listopadu. Zda však bude v tomto termínu otevřena jen část nebo celý nákupní areál, není zcela jasné.

Od zdroje, který je blízký managementu připravovaného komplexu, jsme získali přesné informace o složení nákupní zóny. Jak známo, současně s marketem Tesco vznikají v Rakovníku také tzv. Stop Shopy. Obsahují celkem osm velkoprostorových prodejen. Raportu se podařilo zjistit, kdo provozovny o ploše kolem 800 metrů obsadí. V současné době jsou již podepsány nájemní smlouvy s prodejcem obuvi Deichmann. Dále se do Rakovníka chystají dva prodejci textilu. Diskontní prodejna řetězce Kik Textil a poměrně levné a částečně i značkové oděvy firmy Takko. Další prodejnu obsadí drogerie Rossmann, která už má svoji provozovnu na Husově náměstí. Se sortimentem domácích potřeb se objeví firma Adoma, chovatelské potřeby nabídne Superpet. Nabídku služeb nové nákupní zóny doplní Elektro Expert a dokonce i kasino.

Dalších sedm menších nákupních kójí bude přímo uvnitř marketu Tesco. Zde by měly být poskytovány mimo jiné i stravovací služby a zájem ze strany provozovatele je rovněž o zajištění služeb lékárny. Rakovnické Tesco bude mít otevřeno sedm dnů v týdnu minimálně do 22 hodin.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.