S autem boural na cyklostezce!

RAKOVNÍK (ps, peg). s neuvěřitelnou drzostí ohrožoval v neděli večer chodce i cyklisty na cyklostezce ze Senomat do Rakovníka mladík za volantem škody 120 se státní poznávací značkou RAB 27-67.

"Bylo to asi kolem čtvrt na osm. Podle kolejí musel jet zřejmě už od Senomat a uvízl mezi odpočívadlem u Tří boroviček a lávkou přes potok. Sotva mluvil, takže byl asi pod vlivem alkoholu, proto jsem ihned zavolal na státní policii," řekl nám k případu jeden ze svědků.

Když policejní hlídka k autu dorazila, stál u něj šestadvacetiletý mladík, který se snažil škodovku z nečekané pasti vyprostit. Policistům přiznal, že auto řídil.

"Z jeho dechu byl cítit alkohol, proto ho hlídka vyzvala k orientační dechové zkoušce. Té se podrobil. Výsledek byl pozitivní. Dobrovolně také přistoupil k lékařskému vyšetření a odběru krve na zjištění přesného množství alkoholu v krvi. Věc šetříme jako přestupek," přibližuje plk. Čapek, zástupce ředitele rakovnické policie.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.