Roubenka pro správce

RAKOVNÍK (ps). Mezi poslední investice, které se rozhodla připravit stávající městská rada, se zřejmě zařadí i domek správce na Tyršově koupališti. "Objekt je dlouhodobě v nevyhovujícím stavu. Měl by sloužit k bydlení správce, aby mohla být zajištěna jeho celodenní a pokud možno i celoroční přítomnost v areálu. To v současné době není možné právě kvůli havarijnímu stavu nemovitosti," vysvětluje místostarosta Luděk Štíbr. Radní proto rozhodli nahradit nevyhovující stavbu novou "roubenkou".

"Oslovili jsme přímo Truhlářství Jaroslava Blažka z Roudnice nad Labem, které dodává typizované domky. V našem případě bude muset přizpůsobit objekt požadavkům ÚMK. Měla by vzniknout stavba s recepcí a bytem s obytným podkrovím. Domek by měl být podstatně větší než stávající, přičemž s rozpočtem bychom se rádi vešli do dvou miliónů. Zatím se dolaďuje projekt, odbor výstavby vyřizuje demoliční výměr na stávající stavbu a stavební povolení. Vlastní realizace by měla začít někdy na jaře příštího roku. My tedy akci pouze připravíme a bude záležet, zda ji příští zastupitelstvo zařadí do plánu investic," naznačuje Štíbr další vývoj.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.