Ředitel speciálních škol manažerem roku

RAKOVNÍK (mbr, ps). Významného ocenění, které patrně nemá v regionu obdoby, se dočkal ředitel Speciálních škol Ludvík Vožeh. Od začátku dubna se může pyšnit titulem Manažer roku.

Náš list vás před časem informoval o udělení prestižního ocenění Stavba roku 2003 moderní budově Speciálních škol Rakovník. Tím však příval ocenění do tohoto zařízení zdaleka neskončil. Ředitel "Speciálek", Mgr. Ludvík Vožeh, se na počátku dubna na pražském Žofíně dočkal ocenění Manažer odvětví 2003 v kategorii služby veřejnosti. Nominován byl firmou, s níž Vožeh spolupracoval při stavbě budovy Speciálních škol. Nejprve ho čekal obšírný dotazník a po té i pohovor, který zkoumal osobní přínos kandidáta k rozvoji daného subjektu, strategii jeho manažerského myšlení i připravenost ke vstupu do EU.

Národní hodnotící komise pak Vožeha delegovala do republikového finále. z něj vyšel Ludvík Vožeh, který má doma již Medaili ministerstva školství I. stupně za mimořádně záslužný čin při zlepšování podmínek pro výchovu a vzdělávání v ČR, jako vítěz v odvětví služby pro veřejnost. "Každé ocenění samozřejmě potěší. Ale určitě to neznamená, že bych se jako manažer začal poohlížet po nějakém vyšším postu. Jsem spokojený, že mohu vykonávat funkci ředitele speciálních škol a jsem tady rád," uvedl uvedl Ludvík Vožeh na dotaz Raportu.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.