Rada podpořila černý výlep

Kauza výlepových služeb v Rakovníku stále nebere konce. Staré plochy, které měly být do 15. března odstraněny, stojí dál na svých místech, jenže bývalý lepič, otráven likvidačním rozhodnutím městské rady, na truc nelepí. Slibované nové plochy také stále ne a ne vzniknout a čas letí a s ním přibývá akcí, o kterých se nikdo nedozvěděl.

Ovšem největším paradoxem je, že s novou firmou se měl vymýtit i tzv. černý výlep. Opak je pravdou. Dokonce i firmy, které po léta důsledně využívaly jen a jen oficiální výlepová místa, se nyní z moci úřední musely dát na šikmou plochu černého výlepu. Jinak by na své akce diváky nepozvaly a rovněž by nesplnily podmínky přislíbené sponzorům (logo na plakátech). a tak i týdeník Raport vyrazil minulý týden se štětkou a kbelíkem lepu, aby vyvěsil po městě několik desítek plakátů s emblémem Forte na bývalých plochách Pavla Štěpánka. Za delikt se tímto omlouváme!

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.