Projednávali Golfpark

PRAHA/PODBOŘÁNKY (bed). Rada Středočeského kraje na svém zasedání 13. června projednala dokumentaci vlivu staveb na životní prostředí a vyjádřila se k předloženým záměrům. Jednou z projednávaných staveb bylo rozšíření Golfového parku v Podbořánkách.

"Středočeský kraj požaduje projednat tento záměr v celém rozsahu zákona. Zejména je nutné podrobněji provést biologické hodnocení, a to i stávající části golfového hřiště a navrhnout odpovídající opatření," uvedl tiskový mluvčí kraje Martin Kupka. Podle jeho vyjádření by měl být součástí krajinářského hodnocení také návrh odpovídající hustoty cestní sítě pro veřejnost a jejich plynulé napojení na navazující lesní porosty.

Připomínáme, že Středočeský kraj vydal k rozšíření Golfparku Podbořánky souhlasné stanovisko v srpnu loňského roku. Celková plocha dotčená záměrem je 6 427 m2 a nachází se v Přírodním parku Jesenicko.

Tomáš Bednařík

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.