Prohodili oknem kostku

RAKOVNICKO (peg). Dvě benzínové čerpací stanice na Rakovnicku minulý týden počítaly škody, které jim způsobili zloději. V obou případech si pachatelé počkali na noční dobu. U pondělního vloupání do benzínky v Pražské ulici v Rakovníku se muselo jednat o předem připravenou akci.

Podle svědků, kteří případ ve 3.16 hodin oznámili, si počínali velmi rychle. K čerpací stanici zacouvala tmavá dodávka, pachatelé maskovaní kuklami z ní vystoupili, prohodili oknem u pokladny pískovcovou kostku, z prostoru za pokladnou vzali cigarety různých značek i s regály a odjeli. „Přestože byla hlídka na místě čtyři minuty po ohlášení, byli již pachatelé pryč. Uvítáme jakékoli poznatky o krádeži od občanů. Prosíme svědky, aby nás kontaktovali na lince 158,“ říká policejní mluvčí René Černý. Škoda 88 782 korun.

Druhá krádež se stala o dva dny později. Dvaatřicetiletá žena z Prahy ve středu v pět hodin ráno zjistila, že během noci zmizel z volného prostranství před benzínkou v Novém Strašecí kovový stojan, na kterém byly umístěny nádoby se 144 litry letní směsi do ostřikovačů a 64 litry destilované vody. Škoda byla tentokráte nižší, vyčíslena byla na 6?000 korun.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.