Při pouti napadl policisty

VŠETATY (peg). Teprve na záchytné stanici se uklidnil sedmapadesátiletý muž, který v opilosti ztropil výtržnost ve všetatské hospodě a poté, co k němu hosté přivolali policii, hlídku napadl. Muž v sobotu večer popíjel ve Všetatech, kde se slavila pouť, okolo desáté hodiny však začal být nepříjemný. Ostatním hostům nadával a vyhrožoval, že je zmlátí.

„Z restaurace byl vykázán, o to větší hluk pak ale tropil na prostranství před ní. Jeho výhružky se navíc stupňovaly, a tak někdo ze svědků raději přivolal policii. Křivoklátští policisté po příjezdu agresora vyzvali, aby zanechal výhrůžek. Místo toho však svůj hněv obrátil proti hlídce. Po slovním napadání došlo i k fyzickému útoku, který ale policisté odvrátili,“ přibližuje policejní mluvčí René Černý.

Útočníka hlídka zpacifikovala, nasadila mu pouta a převezla ho na protialkoholní záchytnou stanici. Po vystřízlivění na něj čekalo podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.