Přepočítejte si nákup!

RAKOVNÍK (ps). Z několika zdrojů jsme byli ještě před vánočními svátky upozorněni na skutečnost, že v některých rakovnických prodejnách občas dochází k okrádání zákazníků. Podle našich informací se tak děje při vracení peněz. Je-li u pokladny větší fronta, zákazníci v časovém presu mohou přehlédnout, když se pokladní dopustí chyby při vracení bankovek v neprospěch zákazníka. Proto doporučujeme si vracené peníze i účtovaný nákup na místě zkontrolovat. Pro zajímavost přinášíme případ, který se stal 29. 12. v prodejně Hypernova.

"Za nevelký nákup čítající dvacet položek nám byla překvapivě naúčtována suma 778 korun, což se nám nezdálo. Při zkontrolování nákupu vyšlo najevo, že nám pokladní naúčtovala za 132 gramů porcovaného blaťáckého zlata 219 korun. Následně vyšlo najevo, že na balíčku zůstal kromě správné ceny i čárkový kód platný pro celý bochník. Naše reklamace byla s omluvou okamžitě vyřízena a peníze vráceny. S tím pochybností však zůstává," popsal nám pozorný zákazník svůj předsilvestrovský zážitek.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.