Pozor na podvodníky

RAKOVNÍK. Zvláštní návštěvu měla v pátek 23. ledna firma Kominictví ROL. „Přišli muž a žena středního věku s tím, že je ředitel muzea posílá pro sponzorský dar. Protože majitel firmy pan Jaromír Olič nebyl přítomen, odkázala jsem oba na pozdější dobu,“ uvedla sekretářka firmy. Podle jejích slov se oba ještě dvakrát přišli zeptat, zda už se pan Olič vrátil, a když dostali zápornou odpověď, už se neukázali.

„Nikoho jsem nikam neposílal a osoby, které přišly k panu Oličovi, neznám,“ potvrdil teorii, že šlo s největší pravděpodobností o podvodníky, ředitel Muzea TGM Rakovník František Povolný. „Dneska není vůbec problém, aby si kdokoliv na internetu našel instituci, přečetl si jméno jejího ředitele, případně další údaje, a pak vystupoval, jako její zaměstnanec,“ doplnil ředitel muzea. Podle popisu pracovnice byli podvodníci staří asi kolem 50 let, muž byl vyšší postavy, žena byla menší, plnoštíhlá, tmavovlasá, a zatímco muž téměř mlčel, ona vedla hovor. Oba byli oblečeni do kabátů. „Chci tímto upozornit všechny další rakovnické firmy, aby si daly pozor,“ dodal Jaromír Olič.

Tomáš Bednařík

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.