Pomohl vrtulník

NOVÝ DŮM (peg). Dvouapůlletého chlapce, který jel v automobilu, jenž ve čtvrtek dopoledne havaroval na katastru Nového Domu, raději nechali zdravotníci letecky transportovat do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Záchranáři, kteří k nehodě vyjeli, si nemohli být jisti přesným rozsahem zranění a měli podezření, že chlapec mohl utrpět vážné zranění hlavy.

„Nehoda se stala v 10.20 hodin. Sedmadvacetiletá žena řídila Ford Focus a na přímém lesním úseku začala předjíždět před ní jedoucí vozidlo. Dostatečně se předtím nepřesvědčila o situaci na silnici, a když se při předjíždění objevilo v protisměru jiné vozidlo, lekla se, dostala smyk a sjela vpravo do silničního příkopu. Zde narazila do stromu, jehož kmen se po nárazu přerazil,“ popisuje průběh nehody tiskový mluvčí policie René Černý. Žena utrpěla lehké zranění, v automobilu vezla své dvě děti, obě seděly v dětské autosedačce. Společně s osmiletou dcerou byla převezena k ošetření do rakovnické nemocnice, malého synka transportoval vrtulník do Prahy. Alkohol u řidičky vyloučila dechová zkouška.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.