Po dvou týdnech
další smrtelná nehoda

MŠEC. Jen dva týdny poté, co při dopravní nehodě nedaleko Nesuchyně zemřel člověk, se na Rakovnicku opět umíralo na silnici. Tentokráte si život člověka nepřipsala na své konto karlovarka, nýbrž silnice z Řevničova na Mšec. Nehoda je o to tragičtější, že ji nezavinila řidičská nedbalost, ale nešťastná náhoda.

V pátek dopoledne jel dvaačtyřicetiletý muž z Rakovnicka v Opelu směrem na Řevničov. Za autem měl připojený přívěs. Na rovném úseku ještě na katastru Mšece se mu přívěs, který byl špatně zapojený, vyvlékl a rozjel se do protisměru. Tam však jela Felicie. Přívěs srazil nejen škodovku, kterou řídil čtyřiašedesátiletý řidič z Královehradeckého kraje, ale zachytil také cyklistu jedoucího rovněž v protisměru. Narozdíl od řidiče Felicie měl osmašedesátiletý Kladeňák poměrně štěstí. s kolem sjel do silničního příkopu a vyvázl se zlomeninou.

"Čtyřiašedesátiletý řidič utrpěl po nárazu vážná zranění, kterým na místě podlehl. Jeho spolujezdkyně byla zraněna lehce. s otřesem mozku byla hospitalizována v rakovnické nemocnici. Lékaři sem převezli i zraněného cyklistu. Dechová zkouška u řidiče Opelu vyloučila alkohol," popisuje Ladislav Rác z rakovnického dopravního inspektorátu. Škoda při nehodě byla vyčíslena na 91 tisíc korun.

Markéta Polívková

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.