Ples s vůní buřtíků

RAKOVNÍK. Na sobotním RAJA plese si na své přišli nejen milovníci dobré zábavy, ale i gurmáni. Pochoutek z masa a uzenin byla plná tombola, ale ochutnat jste mohli doslova na každém stole. Tradiční ples uspořádalo Nezávislé odborové sdružení RAJA již pošestnácté.

Buřtíky, párečky, šunka, tlačenky, jitrnice, salámy a samozřejmě dominanta - prasečí hlava. Při pohledu na přepestrou masitou tombolu ve foyer kulturního centra by asi lecjaký dietolog jen spráskl ruce. To však pranic nevadilo návštěvníkům řeznického plesu, neboť po lístkách do tomboly se šesti sty cenami se doslova zaprášilo.

Nadbytečného přísunu kalorií nebylo třeba se aobávat. Na tanečním parketu jste se při tónech orchestru K band ihned mohli nadměrných kil elegantně zbavit. Komu nestačilo tempo populárního tanečňáku, mohl přitvrdit ve foyer Tylova divadla při produkci vítěze Forte 2005 Richarda Svítila.

Štěstí čekalo i na všechny držitele lístků. O půlnoci provedli majitelé RAJA Miroslav Beneš a Bronislav Polcar vylosování pěti cen, mezi kterými bylo i živé sele, autolednička, fotoaparát a první cena - jízdní kolo od firmy Kola Rezek. Při losování došlo ke kuriózní příhodě, kdy si pro výhru přišli hned dva výherci se stejným číslem lístku. Zdánlivě prekérní situaci však pořadatelé elegantně vyřešili ihned na místě a jízdní kola vyhráli oba držitelé lístků. "Já jsem kolo dostal jako první, protože jsem až Prahy. Druhý výherce ho dostane v pondělí," řekl nám pan Říha, který na plesy do Rakovníka jezdí již dlouhá léta a moc se mu tady líbí.

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.