Opraví i bezejmennou

RAKOVNÍK (ps). Rakovnická ulice s neoficiálním názvem "Zahradní", nacházející se za objektem Penny marketu, se nejspíš v příštím roce dočká rekonstrukce.

"Ulice, která v současné době spadá jakoby do Dukelských hrdinů, je ve velmi špatném stavu. Záměr na rekonstrukci existuje delší dobu, ale nejprve musela proběhnout jednání se správci sítí. V lokalitě je totiž potřeba vyměnit plynovod, voda i kanalizace. Celkem asi 163 metrů potrubí," vysvětluje starosta Zdeněk Nejdl. Příslušné smlouvy se Středočeskou plynárenskou i Ravosem již existují, před vydáním je stavební povolení. Akce by proto mohlo být zařazena do plánu investic pro rok 2007. "Požadavek vzešel jednak od obyvatel bytových domů, kteří si stěžovali, že jsou zde pouze prašné cesty. Navíc za sídlištěm jsou další parcely, kde by se do budoucna daly stavět rodinné domy. Takže rekonstrukcí sítí město podpoří rozvoj další lokality," doplnil místostarosta Luděk Štíbr.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.