Oprava v době objížďky

RAKOVNÍK. Jako nepříliš dobrý nápad vnímají řidiči opravu Luženské ulice v době, kdy přes ni vede objízdná trasa z rozkopané Lišanské. „Je to nešťastné řešení, akce byla zřejmě plánovaná ještě v době, kdy se o objížďce nevědělo. Za problémy se občanům omlouváme,“ řekl k situaci místostarosta Jan Švácha. Ředitel Údržby městských komunikací Rakovník, která práce provádí, se ale kritice brání a tvrdí, že silnice by bez opravy další zátěž nevydržela.

„Luženská ulice je v současné době pod velkou dopravní zátěží kvůli výstavbě Tesca. A zátěž se ještě zvýší, až se začne navážet zboží a následně až sem začnou jezdit lidé nakupovat. Oprava je v tuto chvíli nezbytná, jinak by se z povrchu stal tankodrom. Na začátku roku jsme kvůli klimatickým podmínkám opravovat nemohli a na konec roku opravy také odkládat nelze,“ řekl nám k situaci Tomáš Bican. Vlastní realizace opravy je navíc závislá na dodavateli frézy a bude znovu probíhat v tomto týdnu.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.