Nové auto pro strážníky

NOVÉ STRAŠECÍ (bed). Už čtyři roky jezdí strážníci Městské policie v Novém Strašecí se svým vozem Škoda Felicie Combi, jehož životnost a výkonnost se s přibývajícími léty a velkým zatížením snižuje.

"Proto jsme se rozhodli koupit městské policii nové auto, což se také promítlo v rozpočtované částce na MěP pro letošní rok. Úkoly strážníků se v roce 2005 rozšíří na některé sousední obce, a také chceme, aby častěji zajížděli do odlehlejších chatových oblastí a zahrádkářských kolonií, neboť klademe důraz především na prevenci," vysvětluje záměr vedení města starosta Jakub Kleindienst. Podle jeho slov půjde o automobil Škoda Octavia s pohonem na všechna čtyři kola, aby se mohl dobře pohybovat v terénu. Nový automobil v celkové hodnotě zhruba 500 tisíc korun pořídí město na leasing. Rozpočet na letošní rok počítá v této souvislosti s částkou 200 tisíc korun, která bude nutná na složení akontace.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.