Nejdl nařkl Kubínka

RAKOVNÍK (ps). Na předvolební besedě, kterou uspořádal týdeník Raport ve spolupráci s Kulturním centrem a jejíž přepis dnes přinášíme na str. 4 a 7, se starosta Zdeněk Nejdl vyjádřil velmi kriticky k práci Miloslava Kubínka ve funkci člena a později i předsedy kontrolního výboru a obvinil ho z nečinnosti.

Kubínek se proti kritice ohradil tím, že veškeré výstupy kontrolní komise byly smeteny pod stůl, a tak de facto činnost výboru pozbyla smyslu. Pro dokreslení Kubínek připomíná, že kontrolní výbor např. již v roce 2003 posoudil požadavky obyvatel domu na Sekyře čp. 2005 až 11 k odstranění závad střechy a uznal jejich nároky za oprávněné. "Bohužel naším doporučením se nikdo neřídil a městská rada v čele se starostou Nejdlem v této kauze raději prosoudila 138 tisíc korun," kritizuje Kubínek. Starosta Nejdl takové nařčení odmítá s tím, že problém je podstatně složitější a vždy se k němu vyjadřovalo celé zastupitelstvo.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.