Nebezpečná honička

PAVLÍKOV (peg). Při úterní silniční kontrole v Pavlíkově si hlídka dopravní policie vyhlédla také Opel Astra. Jeho řidič, který mířil směrem na Rakovník, nejprve předstíral, že zastavuje, pak ale prudce zrychlil a začal hlídce ujíždět.

„Řidič ohrožoval svojí jízdou ostatní, blokoval hlídce cestu a ve městě projížděl křižovatky bez ohledu na přednost v jízdě. Nakonec se ho podařilo hlídce v Rejčkově ulici zastavit,“ říká mluvčí policie Alena Žichovská. Muž z auta vyskočil a dal se na útěk. Po pár stovkách metrů ho ale policisté doběhli a zadrželi. Řidič jim předložil svoje doklady a přiznal, že nevlastní řidičák. Lustrací se ukázalo, že 24letý muž z Rakovnicka má lounským okresním soudem uložen zákaz řízení až do března příštího roku. Nyní si k předchozímu provinění přidal ještě trestné činy maření výkonu úředního rozhodnutí a řízení bez řidičského oprávnění.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.