Na Jazzové Vánoce Jiří Suchý

RAKOVNÍK (ps). Pokud si nechcete nechat ujít již desátý ročník Jazzových Vánoc, vězte, že letos proběhnou již 17. prosince. Další pořadatelskou změnou je i místo konání, kterým je tentokrát sál kulturního centra.

"Ke změně místa jsme se rozhodli po zkušenostech z minulých ročníků. Jazzová muzika vyžaduje uvolnění nejen od hudebníků, ale i od diváků, takže se nám stolová úprava jeví jako vhodnější," řekl nám za pořádající Brass Band a Kulturní centrum Sláva Vaic. a kdo že to na letošní jubilejní ročník vlastně zavítá? "Myslím, že se nám podařil husarský kousek. Na letošním jazzovém plese v Chomutově jsme oslovili pana Jiřího Suchého, který zde s kapelou The Hottentots zpíval písně Voskovce a Wericha a Jaroslava Ježka. Slovo dalo slovo a pan Suchý osobně přislíbil účast na Jazzových Vánocích," přibližuje Vaic.

Kromě semaforské legendy vystoupí na předvánočním koncertě s rakovnickým Brass Bandem i zpěvačka Blanka Sršňová a pražský jazzový písníčkář Jan Křtitel Novák, známý svými produkcemi na Karlově mostě. Koncert začíná ve 20 hodin a vstupenky za 80 korun jsou již v předprodeji.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.