Mušketýr pivem roku

BRNO (ps). Do 12. ročníku odborné degustační soutěže piv ZLATÝ POHÁR PIVEX - PIVO 2004 se letos přihlásilo 23 pivovarů. Královský pivovar Krušovice obeslal soutěž v kategorii světlé výčepní pivo Mušketýrem. Získal za něj bronzovou příčku (vítěz Patriot z pivovaru Janáček, 2. místo Kozel z Velkých Popovic) a krušovického Mušketýra tak v roce 2004 ozdobí první titul - PIVO 2004.

Připomínáme, že brněnský PIVEX je soutěž dvoukolová, vzorky piv jsou degustovány pivovarskými odborníky. Degustátoři jsou jednak ze soutěžících pivovarů, ale též z Výzkumného ústavu pivovarského v Praze a dalších institucí. Degustace probíhají anonymně, pod dohledem notáře, u hodnocených piv jsou prováděny i laboratorní rozbory. Jedná se tedy o ocenění velmi prestižní. Výsledky byly vyhlášeny 1. března v Brně na Galavečeru pivovarníků a sladovníků, kde ocenění přebírali ředitelka marketingu Královského pivovar Krušovice Ing Hana Fenclová a hlavní sládek František Šmíd.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.