Milióny do sportovišť

RAKOVNÍK (ps). Město Rakovník v letošním roce požádalo prostřednictvím SK a HC Rakovník o dvě dotace na rekonstrukce sportovních areálů. v obou případech bylo úspěšné. "Máme příslib, že by ministerstvo školství přispělo částkou 2,3 miliónu na rekonstrukci atletických sportovišť včetně běžeckého oválu na Zátiší.

Žádost podalo SK, a i když to původně to mělo být více peněz, jsme rádi, že se zrealizuje alespoň část záměru," vysvětluje místostarosta Luděk Štíbr. Další dva milióny získá HC Rakovník na dostavbu šaten zimního stadionu. "Stavba je zakonzervovaná od roku 1994, nyní ji budeme moci s využitím dotace ministerstva školství dokončit. Spoluúčast města by měla být jen asi 240 tisíc korun, konečná cena bude záležet na výběrovém řízení," vysvětluje vedoucí oddělení investic a manažer HC Milan Kotál. Kromě šaten by v areálu měla vzniknout i malá posilovna, sprchy a rehabilitační vířivá vana. Vše by mělo být k dispozici také pro veřejnost.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.