Město koupilo DUO

NOVÉ STRAŠECÍ (bed). Za 6,5 miliónu korun koupilo Město Nové Strašecí od ČLUZ a.s. areál hotelu DUO včetně přilehlých pozemků. "Minulý týden jsme podepsali kupní smlouvu a od 1. února proběhne předávací inventura. Na úhradu jsme si vzali úvěr a k zaplacení dojde do 30. května," řekl novostrašecký starosta Jakub Kleindienst.

Podle jeho slov se stane z hotelu moderní středisko kultury ve městě. "Mojí snahou je vždy činnosti centralizovat do jednoho místa. Nevylučuji, že zde vznikne příspěvková organizace, něco jako Kulturní centrum, která bude provoz DUA zabezpečovat. Bude tam víceúčelový sál, možná i kinokavárna v současném baru. Místo restaurace a kuchyně bychom rádi viděli městskou knihovnu a určitě bude v DUU Informační středisko. Pokoje v patře s 28 lůžky využijeme jako inspekční. Přízemní prostory by měly sloužit také našim souborům jako je Klobouček, Čtyřlístek atd., které se dosud tísní v nevyhovujících prostorách," dodal starosta Kleindienst.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.