Maskovaná auta u Městečka

MĚSTEČKO. Černá masková auta řítící se po silnici. Uvnitř muži v tmavých brýlích. Jako ve scéně z filmu Matrix si připadal fotograf, který uplynulou středu zachytil kolonu zvláštních vozů blízko osady Míče nad Městečkem.

"Dozvěděl jsem se, že přes náš okres pojedou testovací modely značky Mercedes. Zajímalo mě to, a chtěl jsem si je nafotit," řekl nám muž, který si přál zůstat v anonymitě. "Když řidiči viděli aparát v mých rukách, zastavili a jeden urostlý chlapík vyběhl z auta směrem ke mně," popisuje náš zdroj. Mezitím, co ostatní posádky hbitě maskovaná auta přikrývaly plachtami, muž z auta se na fotografa obořil: "Vy jste novinář? Odkud víte, že tudy pojedeme. Proč nás fotíte?"

Fotograf se mu snažil vysvětlit, že přijel fotit krajinu a projíždějící auta vyfotil náhodou. To mu však chlápek z auta nevěřil a přitvrdil: "Chcete přijít o ten foťák?" Po této výhrůžce již fotograf na nic nečekal, sedl do auta a ujížděl pryč.

Další okolnosti jsme se zjišťovali u prodejce vozů značky Mercedes. "V žádném případě se nejednalo o akci Mercedesu. Od našeho importéra jsme měli informaci, že se po Středních Čechách bude pohybovat kolona testovacích vozů. Mělo se jednat o konkurenční značky v doprovodu vozů Mercedes. Co bylo schováno pod maskovanými vozy, přesně nevím. Mohu potvrdit pouze to, že konkurenčními značkami Mercedesu jsou Audi a BMW," sdělil nám Miroslav Hrčka, šéf rakovnické pobočky VSP Auto.

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.