Majitel zemřel v hořícím domě

PŘERUBENICE. Ranní kávu, na níž si minulé pondělí kolem tři čtvrtě na osm postavil devětasedmdesátiletý muž z Přerubenic, už si bohužel nevypil. Rychlovarná konvice měla technickou poruchu, selhala jí bezpečnostní pojistka, a vznítila se. v kuchyni domku následně začalo hořet. Syn, který přijel navštívit svého otce a všiml si, že se domem valí kouř, sice stačil muže společně s dělníky, kteří pracovali na vedlejší stavbě,vynést z domu, bylo už však příliš pozdě.

Přestože se majitele domu snažili oživit a posléze se o to pokoušeli i přivolaní hasiči ze Slaného, už se neprobral. Příčina mužovi smrti se vyšetřuje. Je možné, že zemřel udušením poté, co se nadýchal zplodin kouře, nebo mohl zemřít již předtím, a proto nestihl z domku utéct. Přesnou příčinu určí lékaři.

Kromě slánských hasičů byli k požáru povoláni i dobrovolní hasiči ze Srbče a Mšece. "Požár se sice nerozšířil z kuchyně do dalších místností, ale vlivem hustého kouře je poničené vybavení celého domu. Hasiči oheň zlikvidovali a poté patrový dům odvětrali," říká vyšetřovatel rakovnických hasičů Jaroslav Macek.

Markéta Polívková

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.