Lupička napadla prodavačku

RAKOVNÍK (ps). Na čtvrteční odpoledne zřejmě hned tak nezapomene jednadvacetiletá prodavačka prodejny Guguland, která se na Pražské ulici zabývá komisním prodejem dětského zboží.

Okolo 14. hodiny odpoledne se ve dveřích prodejny objevila žena ve věku kolem třiceti let. Vybrala si kočárek zelenohnědé barvy, tzv. čtyřkombinaci, a dětské oblečení, které vložila do kočárku. Pak přistoupila k pultu a vyzvala prodavačku, aby jí dala peníze z pokladny. To však dívka odmítla a prohlásila, že zavolá policii. Na to žena reagovala tak, že stříkla prodavačce do očí látku, po které jí začaly slzet oči, a do prodavačky strčila, až upadla na zem. Útočnice pak i s kočárkem a zbožím odešla z prodejny. Prodavačka se ji pokusila dostihnout, což se po chvíli podařilo. Útočnice jí však opět, tentokrát již na ulici před zraky případných svědků, stříkla do obličeje slzotvornou látku a pokračovala v ústupu. Následně se prodavačka vrátila do prodejny a přivolala policii.

Škoda na odcizeném zboží dosáhla částky 4 500 Kč. Rakovničtí kriminalisté případ šetří jako trestný čin loupeže s trestní sazbou od 2 do 10 let. Policie nyní prověřuje konkrétnější požadavky k osobě pachatelky. Týdeník Raport kontaktoval i dotyčnou prodavačku. v pondělí dopoledne jsme ji zastihli opět na pracovišti. Ještě stále byla z útoku velmi otřesena. "Nezlobte se, ale nic dalšího vám nepovím. Bojím se každého otevření dveří, mám strach, že se ta žena zase vrátí," řekla statečná dívka.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.